تبلیغات
روغن سبوس برنج - نتایج و بحث

امروز:

نتایج و بحث

نتایج و بحث

ترکیب مصرف سبوس برنج parboiled تعیین شده توسط روش های AOAC (1999) ، توسط 7.27 ٪ وزنی برای محتوای آب ، 8.21 ٪ وزنی برای خاکستر ، 10.87 ٪ وزنی برای پروتئین ها ، 26.28 ٪ وزنی برای نماینده است 47.12 ٪ چربی و وزنی برای کربوهیدرات ها. این نتیجه نشان می دهد که اهمیت مصرف سبوس برنج به عنوان منبع چربی. در آزمایش های در مرحله 1 ، که در آن مرحله جدا شدن پست بود استفاده می شود ، شرایط عملیاتی (دما و فشار) به منظور بدست آوردن بالاترین بازده نفت و بالاترین سطح از tocols در روغن ارزیابی قرار گرفتند. شکل 2 نشان می دهد isotherms عملکرد برای زمان استخراج از 8 ساعت را به صورت تابعی از فشار عامل است.در 150 بار برای همه و در درجه حرارت 25 ، 50 ، و 60 درجه سانتیگراد به مدت تمام فشارها ، روند افزایش عملکرد با کاهش درجه حرارت با توجه به روند کاهش تراکم حلال. بین 150 و 200 نوار isotherms در 25 درجه سانتیگراد و 40 ° تقاطع ج چون در 200 بار و 250 بار افزایش در درجه حرارت از 25 درجه سانتیگراد به 40 درجه سانتیگراد افزایش نشان می دهد عملکرد فرایند. این امر با افزایش فشار بخار موجود در محلول با افزایش درجه حرارت قابل توجیه است. این نتایج با نتایج Shen و همکاران به توافق برسند. (1996) که حلالیت ظاهری روغن سبوس برنج را افزایش می دهد با فشار در 40 درجه سانتیگراد و در دماهای بالاتر کاهش می یابد. او آمده است که سبوس برنج ، روغن بسیار بیشتر است 310 بار و در 40 درجه سانتیگراد و محلول که solubilitie پایین تر از دی اکسید کربن به نفع جدایی از اسیدهای چرب آزاد و triglicerides.

بنابراین آزمایشات در 40 درجه سانتیگراد برای ارزیابی ترکیب تحلیل tocol توسط HPLC انتخاب شدند.

در جدول 1 مقدار tocopherols و tocotrienols در عصاره در آزمایش هایی با مرحله جداسازی مجرد ، مرحله 1 به دست آمده ، برای هشت ساعت در استخراج سرعت جریان 1.5 mL.min - 1 هستند ارائه شده. Muñoz (1999) tocopherols از جوانه گندم در فشار 200 بار و در دمای 40 درجه سانتیگراد در سه ساعت و استخراج این نتیجه رسیدند که عملکرد را افزایش می دهد تا جریان گاز CO2 از 0.0756 kg.h - 1.

همانطور که در جدول 1 نشان داده شده ، آزمایش را در 25 درجه سانتی گراد و 40 درجه سانتی گراد و در 150 ، 200 انجام شد ، و 250bar. ممکن است به نتایج از دید که میزان استخراج tocol با دمای محدوده افزایش یافته برای ارزیابی قرار گرفت. همچنین مشاهده می شود که مقادیر بیشتری از ایزومر tocotrienol از کل کل از ایزومرهای tocopherol تحت تمامی شرایط تشخیص داده شدند. در فشار ثابت ، مقادیر بیشتری از tocotrienols تحت شرایط supercritical یافت نشد.

روغن سبوس برنج نیز توسط استخراج با هگزان مرسوم به دست آمد تا آن را با SFE مقایسه کنید. عصاره هگزان به حال عملکرد کل 52.19mg از tocols/100g از نفت کشف شده توسط HPLC. علاوه بر این ، مقادیر بیشتری از ایزومر tocorienol یافت نشد. در تجزیه و تحلیل HPLC از عصاره های هگزان ، نتایج بودند به عنوان خوبی برای آن به عنوان عصاره به دست آمده توسط استخراج با CO2 supercritical نیست. این امر ممکن است در نتیجه درجه حرارت بالاتر در استخراج متعارف ، زمان طولانی تر از قرار گرفتن در معرض از روغن را در معرض هوا ، و حلال / ارتباط با ما سبوس. اثر زمان استخراج نفت در ترکیب در جدول 2 ، نشان می دهد که جرم tocols در عصاره به دست آمده در یک ساعت در فواصل 200bar و 40 º C. مشاهده می شود

از نتایج ارائه شده در جداول 1 و 2 را رعایت کنیم که مقادیر بیشتری از tocotrienols از tocols از همیشه تحت شرایط استخراج هیچ یافت نشد ، و در 200bar و به مقدار 40 درجه سانتی گراد بزرگتر از همه ایزومرهای tocopherol و tocotrienol استخراج شد. بنابراین ، این آزمایش برای ارزیابی ترکیب اطلاعات عمومی در طول زمان استخراج انتخاب شد. نتایج نشان می دهد که غلظت بالاتری از ایزومر - tocotrienol وجود دارد و آن را در یک پروسه تا هفت ساعت استخراج شده است. آزمایش در مرحله 2 را تحت شرایط نشان داده شده در جدول شماره 3 انجام شده است. عصاره های جمع آوری شده در 1 و 2 جدا از هر آزمایش برای تعیین خاصیت توسط HPLC از tocols تجزیه و تحلیل شد و نتایج به دست آمده نیز در جدول 3 ارائه شده.

تنظیم شرایط استخراج (Ŧ و فسفر) و همچنین از شرایط جدایی (Ŧ ، فسفر) منجر به کنترل از انحلال پذیری اجزای روغن سبوس برنج. این رفتار را تعریف خصوصیات نفت و خواص و مقدار از کسور سپرده در جدا. به این ترتیب ، کسری از نفت به دست آمده در دو جدا کننده صفات مختلف داشتند. همانطور که می توانید از نتایج آن در جدول 3 نشان داده شده ، مقادیر بیشتری از ایزومر از tocotrienol از از ایزومرهای tocopherol دیده می شود در تمام آزمایش های انجام یافت نشد. در آزمایش های E1 ، E2 و E3 ، تمایل بیشتری برای tocols در 1 جداکننده سپرده خواهد شد در حالی که در آزمایش های E2 و E3 انبوه tocols مشاهده شد صفر در بخش نفت جمع آوری شده در 2 جدا شده است. E3 آزمایش بیشتر قابل توجه بود ، چون آن را نشان داد که بیشترین ظرفیت را به رسوب یا جداگانه فراکسیون واحد tocopherols / tocotrienols در جداکننده 1. مقادیر قابل ملاحظه در E6 آزمایش جمع آوری شده بودند ، اگر چه مشابه در این دو جدا شد. بنابراین ، این آزمایش بود آن را به عنوان عادی قادر به جدا کردن بخش خاصی از tocopherol / tocotrienol در یکی از جدا. تنها تفاوت بین پژوهش E3 و E6 درجه حرارت استخراج (Ŧ = 40 درجه سانتیگراد به مدت E1 ، E2 ، E3 و Ŧ = 25 درجه سانتیگراد به مدت E4 ، E5 ، E6 بود) ، بنابراین می توان نتیجه گرفت که اختلاف در درجه حرارت بالاتر از عصاره گیر به جدا تحت تاثیر قرار رسوب املاح. در این حالت کل بارش رخ می دهد در جداکننده اولین جایی که تغییر ناگهانی درجه حرارت بیشتر است.

مدل Sovová بکار گرفته به شرح استخراج منحنی (شکل 3) نشان داد که توافق خوبی با داده های تجربی در 40 درجه سانتیگراد و 300 بار (جدول 4) ، حتی با استفاده از داده ها برای آنتی اکسیدانی محلول 0.0159 goil/gCO2 تجربی به دست آمده با استفاده از روش Proclin از جنسیت برای ویندوز نسخه 8.2 (موسسه جنسیت Inc. ، کری ، را ، EUA) در دمای 40 درجه سانتیگراد و فشار 200 بار (چگالی گاز CO2 از 840.62 g/cm3).نوشته شده در : پنجشنبه 3 دی 1388  توسط : محمد آریانا.    نظرات() .

marylinmilbury.weebly.com
جمعه 13 مرداد 1396 01:26 ب.ظ
Amazing! This blog looks just like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the
same page layout and design. Wonderful choice of
colors!
Noah
پنجشنبه 4 خرداد 1396 04:08 ب.ظ
Смотрите лучше здесь:
ландшафтный дизайн; Leta,
https://goo.gl/qclKNB
ландшафтный дизайн, Leta,
https://goo.gl/n79zB9
ландшафтный дизайн
https://goo.gl/KsxNMQ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر